Fényező

Місце виконання роботи

Szekszárd Tolna Magyarország

Робота, що не потребує кваліфікації

Мінімальний рівень освіти
Кваліфікований робітник
Очікуваний досвід
1 рік
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Fényező в області Tolna!

Nagy múltú ,folyamatosan fejlődő ,fém alkatrészeket , egyedi szerszámokat gyártó partnercégünk számára keresünk fényező kollégát alkatrészek fényezésére.

Milyen feladatok tartoznak a munkakörhöz?

  • Alkatrészek előkészítése, zsírtalanítása és alapozása
  • Alkatrészek fényezés előtti csiszolása
  • Alkatrészek fényezése a megadott rétegvastagságban.

Elvárások a munkavállalóval szemben:

  • 2-3 éves autófényezői tapasztalat és lehetőleg szakirányú végzettség (pl.:autófényező).
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Amit partnerünk kínál:

  • 1 műszakos munkarend (5:30-13:50)
  • Versenyképes fizetés /br. 2900 Ft/ óra + jelenléti bónusz /
  • Munkába járás támogatása
  • Cafeteria /14 ezer Ft/hó/
  • Megbízható, stabil munkahely

Jelentkezni önéletrajzzal lehet, kolleganőnk Ildikó fog visszajelezni a részletekkel és a kiválasztási folyamattal kapcsolatban a 06202504684-es telefonszámról.

Контактна особа

Szőlősi Ildikó

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!