Értékesítő

Місце виконання роботи

Budapest Magyarország

Продажі,

Мінімальний рівень освіти
повна загальна середня освіта
Очікуваний досвід
1 рік
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Értékesítő в Будапешті!

Édesítsd meg jövőnket értékesítőként mezőgazdasági partnercégünknél!

Partnerünk folyamatosan bővíti portfólióját, a mezőgazdasági gépek értékesítésén, illetve a termény kereskedelmen felül, mára már cukor értékesítésben is utaznak.

Milyen feladatok várnak rád értékesítőként?

  • Vadonatúj potenciális partnerek felfedezése
  • Izgalmas tárgyalások lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése
  • Vevők nyomon követése
  • Értékesítés, rendelésfelvétel
  • Adminisztráció, hogy minden gördülékenyen működjön

Amennyiben az alábbiakkal rendelkezel, akkor biztos a siker:

  • Középfokú végzettséged van
  • Angolul magabiztosan tudsz tárgyalni szóban és írásban
  • 1-3 éves FMCG területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • Meglévő kapcsolati rendszer Kelet-Magyarországon – mert az édes sikerek a jó kapcsolatokon alapulnak
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési rutinnal
  • MS Office programokat magabiztosan használod

Nem feltétel, de az alábbiakkal még tutibb a siker:

  • Élelmiszergyártási vagy édességipari vagy gasztronómiai területen dolgoztál már területi képviselőként
  • Szerzetél már tapasztalatot cukor értékesítésében

Amire a munkádért cserébe számíthatsz:

  • Pozíciódhoz illeszkedő jövedelem - az alapbéren felül jutalékot is bezsebelhetsz
  • Céges telefon, laptop és gépjármű – mert a eredményes értékesítő mindig úton van
  • Kihívás és fejlődési lehetőség – mert a siker mindig az új dolgokban rejlik
  • Egy stabilan fejlődő vállalat biztos háttérrel - aminek növekedéséhez te is hozzájárulhatsz!

Munkavégzés helye: Budapest és Kelet - magyarországi régió

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig

Amennyiben szeretnél részese lenni partnerünk édes történetének, akkor ne habozz! :)

Várjuk jelentkezésedet, szakmai önéletrajzod csatolásával!

Контактна особа

Gerendás Szabolcs

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!