Beszerző (angol nyelvtudással)

Місце виконання роботи

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Адміністрація/діловодство, Закупівля/логістика/склад

Мінімальний рівень освіти
Університет, ОР "бакалавр"
Очікуваний досвід
1 рік
Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Beszerző (angol nyelvtudással) в області Bács-Kiskun!

Nemzetközileg elismert élelmiszeripari nagyvállalathoz keresünk Beszerző munkatársat angol nyelvtudással Kecskemétre.

Milyen feladatok tartoznak a munkakörhöz?

  • Kapcsolattartás és egyeztetés beszállítókkal
  • Napi és heti beszállítói tervek elkészítése
  • 2 hetente - egyeztetések készítése és egyeztetés a beszállítókkal
  • Havi szinten keret rendelések, kapacitás számítások készítése, nyomon követése
  • Beruházásokhoz szükséges számítások elvégzése
  • Kapcsolattartás kínai és török bérgyártókkal a gyártás ütemezéséről
  • Logisztikai osztállyal való együttműködés

Mik az elvárások?

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv készség szintű használata szóban és írásban
  • Excel magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Német nyelv ismerete az angol mellett
  • Navision ismerete

Mit kínál partnerük?

  • Versenyképes, korrekt alapbér
  • Étkezési hozzájárulás kézpénzben havonta
  • Teljesítmény alapú 13. és 14. havi fizetés
  • Rugalmas munkaidő (nem HO csúsztatási lehetőség)
  • Bejárási támogatás (15Ft/km)
  • Kedvezményes termékvásárlási opció

Amennyiben érdekli a lehetőség, várom önéletrajzát a palfi.anna@viapan.hu emailcímre.

Контактна особа

Pálfi Anna

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!