Adaptációs csoportvezető

Місце виконання роботи

Szigetszentmiklós Pest Magyarország

Інше, виробництво,

Договір
Повна зайнятість

Знайдіть свою нову роботу Adaptációs csoportvezető в області Pest!

Feladatok:

- 5S-szabványok betartásának biztosítása, beleértve a balesetek és majdnem balesetek jelentését és kezelését

- Nem megfelelő helyzetek és viselkedésformák azonosítása

- A folyamatminőség-ellenőrzési terv (PQCP) megfelelő alkalmazásának biztosítása

- Hozzájárulás a folyamatos fejlesztési intézkedésekhez vagy azok vezetése

- Operátorok képzése és a képzési szintek érvényesítése

- A személyzet valós idejű kiigazítása az igényeknek megfelelően

- Intézkedések vezetése a szolgáltatási szint, a minőségi termékek, a célok elérésének biztosítása érdekében

- Átállási és beállítási, karbantartási tevékenységek vezetése

- A műszak során felmerülő zavarok eszkalálása

Munkarend:

- 2 műszak (06:00-14:00/14:00-22:00)

- Hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Elvárások:

- Középiskolai érettségi vagy azzal egyenértékű bizonyítvány

- Angol B1-es szint

- 1-2 év tapasztalat gyártási környezetben

- A Microsoft Office Suite aktív ismerete

- Teljesítményirányítási eszközök (LDS/DISS/MES/ERP, ....) ismerete

- Műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

- Versenyképes ösztönző munkabér megállapodás alapján

- Havi és éves bónusz

- Cafeteria (SZÉP kártya)

- Modern munkakörnyezet és eszközök a hatékony munkavégzéshez

- Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Budapest (13 megálló), Szigethalom (2 megálló), Szigetszentmiklós (3 megálló)

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, küldd el önéletrajzod az alábbi űrlapon keresztül, majd ezt követően kollégánk rövid időn belül felveszi Veled a kapcsolatot!

Контактна особа

Major Dávid

Mail Call

На цю роботу заявку подавати тут

Ви не маєте автобіографії? Ми допоможемо!