Villanyszerelő

Munkavégzés helye

Pákozd Fejér Magyarország

Egyéb, Technikus/szakmunka, erősáramú elektrotechnikus állás

Minimum végzettség
Szakmunkás
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Villanyszerelő állásodat Fejér megyében!

Elosztóberendezések gyártásásával és rendszerek beüzemelésével foglalkozó partnerünk részére keresünk Villanyszerelő pozícióra munkatársat!

Feladatok:

  • Helyszíni felmérés elvégezése

  • Munkafolyamatok egyeztetése a partnerekkel

  • Eszköz-, szerszám-, és anyagszükségletet felmérése és meghatározása

  • Villanyszerelési munkálatok előkészítése

  • Épületvillamossági szereléseket elvégezése, elosztóberendezés szerelése

  • Fogyasztásmérőhely kialakítása és vezetékhálózatot kiépítése

  • Beltéri és kültéri világítás berendezések, szerelvények, villámhárítók szerelése, karbantartása

  • Kábelszerelési munkálatok elvégzése

Elvárások:

  • Villanyszerelő szakképzettség

  • B kategóriás jogosítvány

  • Önálló és precíz munkavégzés

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Villanyszerelői tapasztalat

Ajánlat:

  • Korrekt bérezés

  • Szakmai képzések és oktatások

  • Céges gépjármű

  • Stabil hosszútávú munkalehetőség

Munkarend: 1 műszak (Hétfőtől - Péntekig)

Munkavégzés helye: 8095 Pákozd

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Amennyiben felkeltette érdeklődést a lehetőség, akkor várjuk Jelentkezését fényképes önéletrajz csatolásával!

Kapcsolattartó

Gerendás Szabolcs

Mail Call