Villamosmérnök

Munkavégzés helye

Kaposvár Somogy Magyarország

Mérnök/minőségbiztosítás, Építés/ingatlan, hrsoftware.category.2229

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Villamosmérnök állásodat Somogy megyében!

Kaposvári partnercégünk részére keresünk villamosmérnök kollégát az energiagazdálkodás racionalizálására. Kiváló karrierlehetőség egy olyan jelölt számára, aki villamosmérnök diplomával és legalább 1 év szakmai tapasztalattal rendelkezik.

A feladatok

  • szervezeti egységek tevékenységének támogatása az energiahatékonysági szempontok érvényesítésével

  • energiafelhasználás optimalizálása az egyes vételezési helyeken

  • energiaköltség tervezése

  • MVM számláinak ellenőrzése, feladás költséghelyekre

  • beszámolók készítése

  • kapcsolattartás az energetikai szakreferenssel, adatszolgáltatás

  • villamos hálózati létesítmények felügyelete

Milyen kollégával szeretnének közösen gondolkodni?

  • aki villamosmérnöki tanulmányokat végzett

  • legalább 1 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik

  • magasak a számítógépes ismeretei (a MS Office programcsomag magabiztos kezelése alapfeltétel)

  • proaktív, nyitott személyiség

  • előnyt jelent: áramtermelői (biogáz-üzemi) tapasztalat

Mit tud nyújtani Neked a cég?

  • cafeteriát

  • szakmai fejlődést

  • továbbtanulást támogató légkört

  • munkába járási támogatást

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.”

Kapcsolattartó

Pecze Bianka

Mail Call