Varrodai szalagvezető / művezető

Munkavégzés helye

Nagybajom, Somogy Magyarország

Egyéb, Technikus/szakmunka, Termelés

Minimum végzettség
Technikus
Elvárt tapasztalat
3 év

Találd meg új Varrodai szalagvezető / művezető állásodat Somogy megyében!

Kaposvárhoz közeli ruhaipari partnercégünkhöz keresünk tapasztalt  varrodai szalagvezetőt

Partnercégünk  közel 30 éve foglalkozik magas minőségű felsőruházati termékek gyártásával,  és számos nemzetközi partnerrel büszkélkedhet.

Feladatok:

  • Varroda szalag irányítása
  • Munkaszervezés
  • Dolgozók irányítása
  • Munkarend meghatározása
  • Minőség biztosítása
  • Termelési terv betartása

Elvárások:

  • Ruhaipari végzettség
  • Nagyobb létszámú csoport vagy szalag irányítása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Férfi vagy Női felsőruházat készítésben szerzett 3 év tapasztalat

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Férfi öltöny vagy kabát gyártásában szerzett tapasztalat

Ajánlat:

  • Kiemelkedő bérezés (tapasztalat alapján)
  • Bónuszok
  • Lakhatási, utazási támogatás
  • Ingyenes tréningek, szakmai fejlődésre való lehetőség
  • 1 műszakos munkarend (6:20-14:20)

A jelentkezésed után kollégánk felveszi veled a kapcsolatot és megbeszélitek a részleteket!

Kapcsolattartó

Giczi Kristóf

Mail Call