Termeléstámogató mérnök

Munkavégzés helye

Komló Baranya Magyarország

Mérnök/minőségbiztosítás, Termelés, hrsoftware.category.2230

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
3 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Termeléstámogató mérnök állásodat Baranya megyében!

Termeléstámogató mérnököt keresünk!

Méghozzá egy olyan magyar tulajdonú fémipari beszállító céghez, ami olyan nevekkel dolgozik együtt gyakran nemzetközi projekteken is, mint például a Siemens, Bosch, Mol Nyrt., vagy a Bramac.

A szemléletmód egyszerű: tapasztalattal és szaktudással értéket teremteni a fenntartható fejlődést támogatva, legyen szó acélszerkezetek és gépek gyártásáról, lézervágásról, vagy lemezmegmunkálásról.

A feladatok

  • Rozsdamentes üzem sorozatgyártott termékeinek gyártásának mérnöki támogatása

  • Gépészeti tervezés: szerszám, termék, termékfejlesztés

  • Gyártóterület műszaki támogatása

  • Kisebb, 3 fős csapat napi szintű koordinálása

Amit keresünk

  • Gépészmérnöki diploma

  • Aktív, magabiztos angol vagy német nyelvtudás

  • 2-3 év szakmai tapasztalat - de ha pályakezdő vagy, akkor sem zárunk ki a kiválasztási folyamatból, tegyél egy próbát!

  • Jó kommunikációs és szervezőkészség

  • Solid Works használatában való jártasság

Mindezért cserébe mi a következőket nyújtjuk

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Díjazzák a teljesítményt, a béredet is ehhez igazítják majd. A tudás, a tapasztalat, a hozzáállás a lényeg.

  • Szakmai kihívások, izgalmas projektmunkák

  • Előrelépési lehetőség

Kapcsolattartó

Pecze Bianka

Mail Call