Szerviztechnikus

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg Zala Magyarország

Egyéb, Ügyfélszolgálat/szervíz, Technikus/szakmunka

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Milyen feladatok várnak szerviztechnikusként?

·Ipari takarítógépek, ipari porszívók, padlótisztítógépek garanciális és szükség szerinti javítása, karbantartása műhelyünkben,

·vidéki, helyszíni javítások, karbantartások Zalaegerszegen és környékén.

Te vagy a mi emberünk, ha

·van műszaki szakirányú, középfokú végzettséged,

·rendelkezel villamossági alapismeretekkel, műszaki érzékkel és jó kézügyességgel,

·van tapasztalatod szervizelés és karbantartás területén,

·felhasználói szinten ismered az MS Office alkalmazásokat,

·képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni,

·rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.

Egy lépéssel a többiek előtt jársz, ha

·angolul és/vagy németül jól beszélsz,

·van targoncavezetői végzettséged,

·dolgoztál már hasonló területen.

Mit adunk mindezért cserébe?

·Versenyképes fizetést,

·bonus kereseti lehetőséget,

·hosszú távú, biztos munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő cégnél,

·fiatalos, családias hangulatú csapat vár :-)

Várjuk jelentkezésed!

Kapcsolattartó

Csitári Nikoletta

Mail Call

+36202346818

csitari.nikolett@viapan.hu