Szerviz koordinátor

Munkavégzés helye

Budapest

Adminisztráció/ügyintézés

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
1 év
Bérezés
420 - 420 / Hó

Karbantartás-koordinátort keresünk

Partner cégünkhöz

Egy fiatalos lendületű, családias légkörű céghez, 8 órás munkakörbe a XVI. kerületbe.

A cég uszodai vegyszeradagoló berendezések, szivattyúk forgalmazásával, karbantartásával és egyéb uszodatechnikai eszközök értékesítésével foglalkozik.

Fő feladatok:

  • Karbantartások megszervezése: országszerte, optimalizálni a karbantartónkénti napi 2-4 helyszínt, a felmerülő igények és a szerződésekben foglaltak szerint
  • Benti szerelések időbeosztása
  • Karbantartási szerződések ügyintézése (időszakos feladat, évente egyszer, illetve az új ügyfelek esetében)
  • Karbantartó autó készletének nyilvántartása

Amit elvárnak:

  • Középfokú végzettség
  • Kifogástalanul kommunikál szóban és írásban, valamint rutinosan, gyakorlottan használja a számítógépet
  • Vakon vagy nagyon gyorsan tud gépelni
  • Strukturáltan gondolkodik, összetett, több lépésből álló feladatokat is képes végiggondolni és elvégezni
  • Nem okoz problémát számára új szakterületek és új szoftverek megismerése, megtanulása
  • Képes folyamatokban, rendszerekben gondolkodni, felismeri, hogy mi mire lehet hatással
  • Problémamegoldó képesség, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Nyitott, pozitív, befogadó, mosolygós személyiség, aki örömmel jár dolgozni, mert egy jó csapat tagjaként hasznos tevékenységével segíti az eredmények elérését

Előny:

  • Valamilyen vállalatirányítási szoftver ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálnak:

  • Korrekt bérezés: br. 420.000
  • Gyorsan fejlődő cég
  • Szakmailag elhivatott munkatársak
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes, barátságos, toleráns munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület, Újszász utca 43.

Munkavégzés ideje: 8:00-16:30 vagy 8:30-17:00

Munkakezdés ideje: azonnal

Kapcsolattartó

Gerendás Szabolcs

Mail

gerendas.szabolcs@viapan.hu