Számviteli asszisztens

Munkavégzés helye

Rácalmás Fejér

Asszisztencia/irodai munka, Számvitel/könyvvizsgálat

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Stabil, biztos állást keresel?

Egy remek lehetőséget mutatok Neked, ahol magas színvonalú tapasztalatot tudsz szerezni és építheted a karriered hosszú távon. A cég ráadásul INGYENES szálláslehetőséget is tud nyújtani, amennyiben távolabbról érkeznél.

Dél-koreai gumiabroncs gyártó Partnerünk bővíti csapatát. Amennyiben jól beszélsz angolul és magabiztosan kezeled az Excelt, érdekel a számvitel és ebben is képzeled el a jövőd, úgy ez a pozíció Neked szól!

Pályakezdők jelentkezését is várom!

Milyen feladataid lesznek?

- Bejövő számlák könyvelésének ellenőrzése

- Számlázás (egyéb értékesítés)

- Elhatárolások könyvelése

- KSH statisztikák készítése

- Könyvvizsgálaton való aktív részvétel, szükséges audit anyagok előkészítése

- Ad-hoc projektekben való aktív részvétel

A pozíció betöltésének feltételei:

- Felsőfokú gazdasági végzettség

- Aktív, középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

- MS Office ismeret, magas szintű Excel tudás

Előnyt jelent:

- SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

- 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat

A változatos feladatok mellett rendkívül jó egyéb juttatásokkal támogatja a cég a munkavállalóit:

- Ingyenes szálláslehetőség modern apartmanokban, sportolási lehetőségekkel

- Nemzetközi háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség

- Bejárás támogatása (vállalati buszokkal)

- Kedvezményes gumiabroncs vásárlási lehetőség

- Folyamatos szakmai képzések

Amennyiben érdekel a lehetőség, keress bizalommal!

Küldd el a jelentkezésedet önéletrajzoddal együtt a 1201f104@dologido.hrszoftver.hu vagy a zoller.bernadett@viapan.hu email címre és elmondom szívesen a részleteket róla!

Kapcsolattartó

Zoller Bernadett

Mail Call

+36202199087

zoller.bernadett@viapan.hu