SMT technikus

Munkavégzés helye

Nagykőrös Pest Magyarország

Technikus/szakmunka

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új SMT technikus állásodat Pest megyében!

Nemzetközi hátterű, elektronikai profillal rendelkező stabil nagyvállalati partnerünk számára keresünk Technikus munkatársat Kecskemét környéki munkavégzésre.

Feladatok:

  • Mérnökség munkájának segítése, hibafeltárások, fejlesztések területén
  • Technikai és minőségügyi problémák elhárítása
  • Hibajelentések készítése
  • Eszközök folyamatos ellenőrzése
  • Gépek üzemeltetése
  • Napi karbantartás végzése
  • Modellváltások elvégzése

Elvárások:

  • Gépésztechnikusi vagy elektrotechnikusi végzettség
  • Karbantartói, technikusi múlt termelő vállalatnál
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Jó problémamegoldó készség, csapatjátékos attitűd
  • Előny:  angol nyelvismeret.

Amit megbízónk nyújt leendő kollegájának:

  • Szakmai tudásszintnek megfelelő, korrekt jövedelem
  • Béren kívüli juttatási csomag (cafeteria)
  • Modern, igényes-rendezett, kellemes munkakörnyezet
  • Stabil működésű, stabil nagyvállalati közeg, biztos jövőképpel

Jelentkezni önéletrajzzal lehet a palfi.anna@viapan.hu email címre küldve.

Minden jelentkezésre visszajelzünk 3 munkanapon belül a pozícióval kapcsolatos továbbmenetel lehetőségét illetően.

Kapcsolattartó

Szőlősi Ildikó

Mail Call