SMT operátor

Munkavégzés helye

Pécs Baranya Magyarország

Betanított munka, Termelés

Minimum végzettség
8 általános
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Mit szólnál hozzá, ha egy olyan elektronikai alkatrészeket gyártó cégnél dolgoznál, amely világszinten is élen jár? Német tulajdonban lévő megbízónk közel 30 éve van jelen a piacon, Pécsen öt éve működik az üzemcsarnokuk. Gyártanak többek között labortechnológiai, energetikai, és ipari területre is. Ők keresnek most nagyobb létszámban SMT gépkezelő operátorokat.

Milyen feladataid lesznek SMT operátorként?

  • Az SMT operátor nem gyári szalagmunkát végez, hanem gépeket kezel.

  • Ebben a munkakörben főként elektronikai (pl. számítógép) alkatrészeket fogsz összeszerelni.

  • Észre kell venned, ha az általad kezelt berendezések hibásan működnek.

  • Be kell állítanod a gépeket - termékváltásnál is.

  • Fontos, hogy betartsd az előírt technológiai szabályokat.

Milyen esetben jelentkezz?

  • Van már tapasztalatod elektronikai gyártásban, dolgoztál már SMT operátorként.

  • Precíz vagy és jó a látásod.

  • El tudod végezni egyedül is a rád bízott feladatokat, de ha kell, számíthatnak rád a kollégáid is..

  • Alapszinten értesz a számítógéphez.

  • Vállalod a 2 műszakot (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00).

Mivel várnak?

  • Olyan céges háttérrel, ami hosszú távon munkát biztosít, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

  • Tiszta, modern, csendes gyártósorral, nyugodt munkakörnyezettel.

  • Próbaidő után béremeléssel.

  • Munkába járás támogatásával.

  • Cafeteriával és bónusszal.

További részletekért hívd a 06 20 326 4358-as telefonszámot. :)

Kapcsolattartó

Pecze Bianka

Mail Call

06 20 326 4358

pecze.bianka@viapan.hu