Senior technológus

Munkavégzés helye

Kaposvár Somogy

Termelés, élelmiszermérnök állás

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
5+ év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Senior technológus állásodat Somogy megyében!

Senior technológus kollégát keresünk nagyvállalati partnercégünk részére!

Milyen feladatai lesznek az új munkakörben?

  • Próbagyártások és receptúrák koordinálása, normák kialakítása
  • Technológiai standardok és rendszer fejlesztése
  • Technológiai leírások, receptúrák rendszerezése
  • Kimutatások és döntéselőkészítő javaslatok, statisztikák készítése a felsővezetés számára
  • Aktív szerepvállalás nemzetközi auditok előkészítésében

Várjuk a jelentkezését, ha

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettséggel rendelkezik (élelmiszertechnológus, élelmiszeripari mérnök)
  • Többéves szakmai háttere van
  • Rátermett, motivált a személyisége
  • Kiemelkedően kommunikál, és hatékonyan, gyorsan kezeli a felmerülő problémákat
  • Magabiztosan használja az MS Office programokat
  • Kommunikációs szinten beszél angolul

Miért éri meg jelentkezni?

  • Komoly szakmai kihívások és értékteremtő feladatai lesznek
  • Kiemelt juttatási csomagot kap (13. Havi bér, cafeteria, prémium, hűségjutalom)
  • Szakmai fejlődési lehetőséget biztosít Partnercégünk, támogat képzéseket

Ha szeretne egy sok milliárdos árbevételű, folyamatosan fejlődő vállalat eredményességének meghatározó tényezője lenni, nincs más dolga, mint megnyomni a jelentkezés gombot, és mi felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Kapcsolattartó

Csonkáné Nagy Zsófia

Mail Call