Senior főkönyvi könyvelő

Munkavégzés helye

Kaposvár Somogy Magyarország

Pénzügy/kontrolling, Számvitel/könyvvizsgálat

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
4 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Senior főkönyvi könyvelő állásodat Somogy megyében!

Senior főkönyvi könyvelő kollégát keresünk nagyvállalati partnercégünk részére!

Milyen feladatai lesznek az új munkakörben?

  • Havi záráshoz kapcsolódó számviteli elhatárolások, az elhatárolt tételek nyilvántartása
  • Számlázási és számlakönyvelési folyamat felügyelete, ellenőrzése, optimalizálása
  • Hó végi bankszámla egyenlegek egyeztetése, eltérések azonosítása, kezelése, könyvelése
  • Statisztika készítése KSH részére, szabályzatok/utasítások aktualizálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a zárási folyamatok és a főkönyv megbízhatóságának biztosítása érdekében
  • Konszolidált beszámoló, mérleg, eredménykimutatás, Cash-flow elkészítése és közzé tétele
  • Éves zárás, auditok lebonyolítása
  • Számviteli vezető munkájának támogatása

Várjuk a jelentkezését, ha

  • Gazdasági vagy pénzügyi felsőfokú végzettséggel, vagy mérlegképes könyvelői szakvizsgával rendelkezik
  • Néhány éves nagyvállalati könyvelési, számviteli területen szerzett tapasztalata van
  • Folyamatosan nyomon követi az adó és számviteli jogszabályokat
  • Magas szinten használja az MS Office programokat, kifejezetten az Excelt
  • Kitűnő kommunikációs képességgel és vezetői szemlélettel rendelkezik
  • Legalább társalgási szintű az angol nyelvtudása
  • Erős elemző és problémamegoldó képességekkel rendelkezik, és proaktív a személyisége

Miért éri meg jelentkezni?

  • Komoly szakmai kihívások és értékteremtő feladatok
  • Kiemelt juttatási csomag (13. Havi bér, cafeteria, prémium, hűségjutalom)
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések támogatása

Ha szeretne egy sok milliárdos árbevételű, folyamatosan fejlődő vállalat eredményességének meghatározó tényezője lenni, nincs más dolga, mint megnyomni a jelentkezés gombot, és mi felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Kapcsolattartó

Csonkáné Nagy Zsófia

Mail Call