Részmunkaidős takarító XVII. kerület

Munkavégzés helye

Budapest Magyarország

nyugdíjas állás, takarítás, takarító állás, takarítói állás

Találd meg új Részmunkaidős takarító XVII. kerület állásodat Budapesten!

Részmunkaidős takarító

XVII. kerület

Feladat:

-       az üzlettér takarítása: polcok, üzletben található berendezési tárgyak és áruk fertőtlenítése, portalanítása,

-       iroda, raktár, szociális helyiség felsöprése, felmosása, fertőtlenítése, szemetes ürítése,

-       egyéb kisegítő feladatok ellátása

Munkaidő:

-       hétköznapokon

-       napi 4 óra, 7:30-11:30 között

-       azonnali kezdés

Elvárások:

-    egészségügyi kiskönyv, melyhez tüdőszűrő lelet szükséges

-    tagság nyugdíjas szövetkezetünknél

Óradíj: bruttó 1630 Ft/óra (nettó 1386 Ft/óra)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a „Jelentkezés” gombra, vagy érdeklődjön Kenyéri Klaudia projektvezetőnél a kenyeri.klaudia@deliiszomszedok.hu e-mail-címen, illetve a +36 20 511 6964-es telefonszámon.

Kapcsolattartó

Kenyéri Klaudia

Mail Call