Raktárvezető

Munkavégzés helye

Lajosmizse Bács-Kiskun Magyarország

Beszerzés/logisztika/raktár

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Tervezést igénylő, egyedi gépek gyártásával, műszaki megoldások kidolgozásával foglalkozó partnercégünk beszállít többek közt a repülőgépgyártás és emelőgépgyártás területén működő külföldi vállalatoknak. Az export mellett hazánk legnagyobb cégei számára is szállítanak egyedi megoldású termékeket.

Az ő csapatukba keresünk új munkatársat Raktárvezető pozícióba.

A feladatok:

-Raktári folyamatok tervezése, operatív tevékenységek irányítása

-Raktári dolgozók munkájának koordinálása, támogatása, felügyelete

-Készletkezelés, dokumentáció

-Leltári tevékenységben való aktív részvétel,

-Munkavédelmi követelmények betartása, betartatása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

-Középfokú végzettség /műszaki terület előny/

-Határozott, magabiztos fellépés, jó problémamegoldó képesség

-Felelősségteljes munkavégzés

-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

-Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Mit tud nyújtani neked a cég?

-Megegyezés szerinti bérezés

-Egy műszakos munkavégzés / 6.00-14.45 /

-Válsághelyzet estén is növekedni képes munkaadó

-Bejárás támogatása

Ha a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, várom önéletrajzod a raktarvezeto@hr.viapan.hu  email címre!

Kapcsolattartó

Szőlősi Ildikó

Mail Call

0036202504684

szolosi.ildiko@viapan.hu