Raktári csapatvezető

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós Pest Magyarország

Beszerzés/logisztika/raktár, csoportvezető állás, raktáros állás

Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Raktári csapatvezető állásodat Pest megyében!

Feladatok:

- Biztosítja az 5S szabályok betartását a teljes szektorban, beleértve a balesetek and közeli balesetek jelentését és kezelését

- Készletpontosság és javításra irányuló műveletek segítése

- A termelékenységi célok elérésének biztosítása

- Operációs műveletekben való részvétel (áru fogadás, áruszedés, csomagolás, …)

- Operátorok képzésének biztosítása

- Személyzet valós idejű napi kiigazítása az igényeknek és a munkakörök rotációjának megfelelően

- Hozzájárulás a munkahelyi utasítások kezelésében (mind fizikai, mind digitális műveletek esetében)

- Fejlesztési műveletek vezetése, vagy hozzájárulás ezekhez

Elvárások:

- A raktári folyamatok megszervezése, menedzselése (vagy irányítása), beleértve az átvételt, a tárolást, a rendelések előkészítését és a kiszállítást

- MS Office aktív ismerete

- Angol B1-es szint

- Minimum 3 évnyi releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes ösztönző munkabér megállapodás alapján

- Havi és éves bónusz

- Cafeteria (SZÉP kártya)

- Modern munkakörnyezet és eszközök a hatékony munkavégzéshez

- Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Budapest (13 megálló), Szigethalom (2 megálló), Szigetszentmiklós (3 megálló)

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, küldd el önéletrajzod az alábbi űrlapon keresztül, majd ezt követően kollégánk rövid időn belül felveszi Veled a kapcsolatot!

Kapcsolattartó

Major Dávid

Mail Call