Raktári árukezelő

Munkavégzés helye

Üllő Pest Magyarország

Betanított munka, komissiózó állás, raktáros állás

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Raktári árukezelő állásodat Pest megyében!

Legyél részese a sikernek! Gyere és csatlakozz TE IS partnerünk remek hangulatú raktári csapatához Üllőre Raktári árukezelő pozícióban.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Tételes áruátvétel és kiadás, készletellenőrzés, komissiózás

  • Termék státuszolás, sérülés meghatározás

  • Termékek mozgatása, lekészítése Jet-tel és/vagy kézi raklapmozgatóval

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz:

  • Excel, Word, Outlook alapfokú ismerete

  • Önálló, precíz munkavégzés, jó probléma megoldó képesség

  • Műszaki termékek ismerete

  • Fizikai terhelhetőség

  • Csoportban megfelelő kommunikáció, segítőkészség, alkalmazkodóképesség

Egyéb:

  • Fizikai terhelhetőség feltétele a pozíció betöltésének!

  • Kb. 40 kg-os termékek mozgatása szükséges.

Amit partnerünk ajánl a munkádért cserébe:

  • Cafeteria bruttó 40.000 Ft /hó

  • 13. havi alapbér (az első évben időarányos)

  • Lojalitás bónusz, negyedéves csúsztatott kifizetéssel, egy összegben (negyedévente bruttó 140.000 Ft)

  • Munkába járás költségtérítés 25 Ft/km

Munkavégzés helye: Üllő

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig (8:00 - 16:30)

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Szimpatikus az ajánlat? Akkor várjuk jelentkezésedet önéletrajzod csatolásával!

Kapcsolattartó

Moravcsik Norbert

Mail Call