Projektvezető

Munkavégzés helye

Szekszárd Tolna Magyarország

Adminisztráció/ügyintézés, Humánerőforrás/tanácsadás, Ügyfélszolgálat/szervíz, Projekt menedzsment

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő
A Viapan Group csapatába keresünk egy fiatalokkal szót értő, lendületes kollégát a diákmunka üzletágunkba, ami a jól ismert MELÓ-DIÁK brand alatt fut:

PROJEKTVEZETŐ pozícióba.

Ha érdekel a HR és a projektmenedzsment, akkor nálunk jó alapokat szerezhetsz, hiszen naponta több ezer munkavállaló dolgozik rajtunk keresztül partnereinknél.

Amilyen feladatokra számíthatsz:
  • a projektmenedzselés teszi ki a mindennapjaidat: a beérkező munkaerőigényekhez kell megtalálnod a megfelelő diákot / diákokat
  • toborzási, kiválasztási folyamatokban veszel majd részt, előszűrsz, interjúztatsz
  • regisztrálod a szövetkezetbe a diákokat, szükség esetén hosszabbítod / megszünteted a tagságukat
  • folyamatosan tartod a kapcsolatot a partnercégekkel, iskolákkal, diákokkal
  • a projektekhez kapcsolódóan szervezel, munkaidő beosztásokat egyeztetsz, beosztod a diákokat a napi munkára
  • begyűjtöd a jelenléti íveket, ellenőrzöd és összesíted azokat
  • hónap végén bérszámfejtési feladataid is lesznek, valamint a partnercégünknek teljesítési igazolást kell, hogy küldj, és koordináld azok eljuttatását a könyvelésünkre
Mi ezeket fogjuk figyelembe venni a választásnál:
  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • jelenleg is hallgatói jogviszonyod legyen, vagy éppen frissdiplomás legyél, hiszen diákokkal, fiatalokkal kell dolgoznod
  • gyakorlott MS Office felhasználói ismeretek
  • jó kommunikációs készség, kiváló a kapcsolatteremtési képesség
  • türelmes, határozott, közvetlen személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
Mivel viszonozzuk a munkád?
  • piaci szintű jövedelem
  • tapasztalati lehetőség és jelentős szakmai és kompetenciafejlődés a HR világ berkein belül
  • útlevél a karrieredhez - az ilyen tapasztalatot imádják a cégek az önéletrajzban
  • céges rendezvények és képzések évente többször, ahol a tanulás és a szórakozás is fókuszba kerül
  • munkavégzésedhez természetesen minden szükséges eszközt biztosítunk
  • lehetőséged van cégen belül a pozíciók közötti átjárásra, vagy éppen előrelépésre
  • Szekszárd egyik legszebb, legmodernebb irodájában dolgozol majd

Jelentkezz hozzánk! Küldd el fényképes önéletrajzodat nekünk a dpv.szekszard@hr.viapan.hu e-mail címre és kollégánk keresni fog a következő lépéssel.

Kapcsolattartó

Csonkáné Nagy Zsófia

Mail Call

06203790227

csonkane.nagy.zsofia@viapangroup.com