Papírhulladék válogatás

Munkavégzés helye

Pécs Baranya Magyarország

Fizikai munka, Betanított munka, könnyű fizikai munka

Szerződés
Napi bejelentés
Bérezés
1.304 - 1.304 / Óra

Találd meg új Papírhulladék válogatás állásodat Baranya megyében!

Hulladékkezeléssel foglalkozó partnerünk részére keresünk irodai papírhulladék válogatásra munkavállalókat. Ha fontos számodra a környezeted kinézete, és szeretnél egy szebb, tisztább városban élni, és ezzel még pénzt is keresni, akkor mindenképp nézd meg a hirdetést.

Feladatok

  • hasznosítható hulladékok válogatása, kézi anyagmozgatása

  • kézi szerszámokkal könnyű fizikai munka végzése

  • telepen belül szétszóródott hulladékok összegyűjtése, takarítás

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség

  • Jó fizikum és állóképesség

  • Munkafegyelem

  • Kiscsoportos munkavégzés

Amit megbízónk kínál

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség

  • 1 műszakos munkarend

  • Bérezés: nettó 1304 Ft/óra

  • Védősisak, szemüveg és kesztyű biztosítása

Munkavégzés helye

  • Pécs, Eperfás út

  • Céges buszjárat Budai Vámtól

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 05:40-tól 14:00-ig

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését,jelentkezzen a hirdetésnél vagy hívja a+36 20 251 4260-as telefonszámot. Személyesen is érdeklődhet a Pécs,Rákóczi út 62-es szám alatti irodánkban (Árkád felsőnél, az Erste bank épületénél).

Kapcsolattartó

Kovács Anett

Mail Call