Pácoló

Munkavégzés helye

Kaposvár Somogy Magyarország

Fizikai munka, Betanított munka, állás érettségivel

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Pácoló állásodat Somogy megyében!

Feladatok:

  • A feldolgozó üzembe beérkező anyagok önállóan történő minőségi és mennyiségi átvétele.
  •  A páclé keveréshez szükséges anyagok önállóan norma szerinti és pontos kimérése, páclé keverés.
  • Pácoló berendezések a pácolási programok technológiai utasításnak megfelelő beállítása.
  • A számítógépes rendszerben a napi pácolások dokumentálása.

Elvárások:

  • Középiskolai érettségi
  • Jó fizikum
  • Számolási készség
  • Műszakos munkarend vállalása

Ajánlat:

  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Külföldi tulajdonú, biztos hátterű cég
  • Napi egyszeri meleg étkezés
  • Havi munkabér kifizetés

Kérjük, jelentkezésedhez csatold fényképes önéletrajzodat!

Kapcsolattartó

Gerencsér János

Mail Call