Összeszerelő munka

Munkavégzés helye

Pest Magyarország

Betanított munka

Minimum végzettség
8 általános
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Napi bejelentés
Egy egyszerűen végezhető összeszerelői pozíciót kínálunk Dunakeszin, egy automata raktárak állványrendszereinek előkészítésével és összeszerelésével foglalkozó partnerünknél. Hosszútávú munkalehetőség kínálunk. Előny, ha rendelkezel tapasztalattal, viszont többre tartjuk a megbízhatóságot!

Amit kínálunk:
  • Választható műszak: 06:00-14:00-ig, valamint 10:00-18:00-ig
  • 1200 Ft/óra nettó fizetés
  • Heti kifizetés
A munkakör betöltéséhez szükséges:
  • Jó fizikum és állóképesség
  • Munkafegyelem
  • Precizitás és pontosság
  • Jó állóképesség

A munkavégzés helye:

Dunakeszi

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed,jelentkezz a hirdetésnél vagy a 4a7df236@hr.viapan.hu címen. Kérdés esetén hívja a 06-20/483 9824-es telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet Budapesten, a Paluler utca 18. szám alatti irodánkban.

Kapcsolattartó

Bálint Anita

Mail Call

+36204282604

balint.anita@viapan.hu