Operátor Kecskemét

Munkavégzés helye

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Fizikai munka

Minimum végzettség
8 általános
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő
Bérezés
1.530 - 1.740 / Óra
bruttó

vizuális ellenőr: lökhárítók minőségének ellenőrzése

gépkezelő: robotok által fröccsöntött termékek sorjázása, tárolóba rakása

összeszerelő: apróbb alkatrészek beszerelése a lökhárítókba

Már 8 általános iskolai végzettséggel tudod csinálni

- próbaidő alatt 1530 Ft/óra, ami próbaidő után 1740Ft/óra , amit minden hónap 10.napjáig a bankszámládon találsz

- kulturált munkakörülmények

A munkarend 3 műszakos: 06:00-14:00 óra, 14:00-22:00 óra, valamint 22:00-06:00 óra között váltakozik.

Dolgozz Kecskeméten azonnali kezdéssel! Akár szállással is.

Ingyenes buszjáratokkal: Szabadszállás, Fülöpháza, Hetényegyháza, Kerekegyháza, Orgovány, Ágasegyháza, Ballószög, Kadafalva, Tiszakécske, Szentkirály, Cserkeszőlő, Szelevény, Csépa, Tiszaug, Tiszasas, Tőserdő, Kiskunfélegyháza, Fülöpjakab, Jakabszállás,Nagykőrös

Személygépkocsik lökhárítóit gyártó kecskeméti partnercégünk gépkezelő, összeszerelő és vizuális ellenőr pozícióba keres férfi és női munkavállalókat, már 8 általános iskolai végzettséggel is!

Amit kínálunk:

- kultúrált munkakörülmények

A szombati munkavégzés esetén 100 százalékos műszakpótlékot kapsz.

Hogyan jelentkezhetek?

Kérjük, hogy a lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, és kattints a “Küldés” gombra. A jelentkezésed kollégánkhoz, Rideg Dánielhez fut be, aki hamarosan megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Ha még nem döntöttél, és személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor kollégánk a 06202387348-os telefonszámon várja a hívásodat munkanapokon délelőtt 9 és délután 4 óra között. Szívesen látunk irodánkban is: Kecskemét, Dobó I. krt. 3. szám alatt.

Kapcsolattartó

Rideg Dániel

Mail Call

06202387348

rideg.daniel@viapan.hu