Online ügyfélkapcsolati munkatárs

Munkavégzés helye

Budapest Magyarország

Adminisztráció/ügyintézés

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Mindenkinek van egy ügyfélszolgálatos sztorija. Most “a másik oldalon” dolgozhatsz azért, hogy minél több ügyfeles történet végződjön happy enddel. Most budapesti logisztikai cégnél lehetsz online ügyfélkapcsolati munkatárs barátságos munkarendben.

Miből áll a munka?

  • adatok rögzítése és reklamációkezelő rendszerben

  • panaszok kezelése, koordinálása

  • panasz okának feltárása, vizsgálatra küldése

  • sablon válaszlevelek elkészítése

  • ügyféllel történő telefonos egyeztetés

Milyen a munkaidő?

  • 1 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • H-CS: 08:00 – 16:40; P: 08:00 – 15:00

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Bérezés: bruttó 260.000 Ft/hó

  • Barátságos munkakörnyezet

  • Határozott idejű munkaviszony (ami természetesen bejelentett)

Kinek a jelentkezését várjuk?

  • legyen érettségi bizonyítványod

  • legyen bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítványod

  • pontos, precíz munkavégzés jellemezzen

  • előny: ügyfélszolgálatos tapasztalat

Hogyan jelentkezhetek?

Fényképes önéletrajzodat küldd el a Jelentkezés gombra kattintva!

Kapcsolattartó

Medvegy Ádám

Mail Call

+36202817526

medvegy.adam@viapangroup.com