Nyomáspróbázó munkalehetőség XV. kerület

Munkavégzés helye

Pest Magyarország

Fizikai munka, Betanított munka

Minimum végzettség
8 általános
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő

A XV. kerületbe rozsdamentes csövek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz

Fémipari előkészítő, betanított NYOMÁSPRÓBÁZÓ munkatársat keresünk hosszú és rövid távra, azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület

Feladatok:

  • Hegesztés után a tömlők eresztés vizsgálata
  • levegővel víz alatt; alacsony nyomás
  • levegővel szárazon; magas nyomás
  • vízzel szárazon; magas nyomás

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarend. Hétfőtől-péntekig napi 8 órás munkavégzés (6:00-14:30; 13:30-22:00)

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Előny, de nem elvárás: Fémipari területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Fizetés: nettó 230.000 – 250.000 Ft/hó
  • 4.hónaptól nettó 25.000 Ft cafetéria(SZÉP kártya)
  • Utazási támogatás
  • Teljes munkaidős, bejelentett álláslehetőség
  • Hosszú távú, bejelentett munkahely

Rozsdamentes acélcsövek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz nyomáspróbázó munkatársat, azonnali kezdéssel, hosszú távra.

Feladatok:

o   levegővel víz alatt; alacsony nyomás

o   levegővel szárazon; magas nyomás

o   vízzel szárazon; magas nyomás

Munkaidő:

Elvárások:

  • Előny: Fémipari területen szerzett tapasztalat

  • 1. hónapban: nettó 170.000 Ft/hó
  • 2-3. hónapban nettó 180.000Ft/hó
  • 4.hónaptól nettó 25.000 Ft cafetéria (SZÉP kártya)

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen önéletrajza csatolásával.

Kapcsolattartó

Gál Norbert

Mail Call

+36 20 318 0251

gal.norbert@viapangroup.com