Műszakvezető

Munkavégzés helye

Szekszárd Tolna Magyarország

Adminisztráció/ügyintézés, Technikus/szakmunka, Projekt menedzsment, Termelés

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
3 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Stabil, multinacionális hátterű, fém és műanyagipari alkatrészgyártásban kiemelkedő szerepű szekszárdi partnerünk számára keresünk 3 műszakos munkarendbe

MŰSZAKVEZETŐ

munkatársat

Feladatok:

  • Műszakváltáskor a műszakba tartozó kollegák koordinálása, pontos, szakszerű tájékoztatása
  • Termelés optimalizálása mennyiségi minőségi szempontok alapján, társegységekkel együttműködés
  • Dokumentációk, jelentések elkészítése
  • A termelőeszközök megfelelő üzemeltetése, gépek, berendezések elindítása, alapbeállításainak elvégzése, meghatározott szerszámok és eszközök utasítás szerinti cseréje
  • A termelőeszközök gyártási paramétereinek ellenőrzése (optimális termékminőség és kapacitás elérésének érdekében).
  • Belső anyagmozgatási feladatokat ellátása (meglevő végzettség esetén)
  • Jelentési kötelezettség betartása, dokumentálás (géphibák, baleset, tűz, vagyon elleni cselekmény stb.)
  • Megfelelő információáramlás biztosítása, szükséges beavatkozások időben történő megkezdése

Elvárások:

  • Releváns végzettség (középfokú műszaki, technikus, technológus stb.)
  • 3 műszak vállalása
  • Hasonló (műszak/csoportvezetői) tapasztalat (1-2 év)
  • Fém/autóiparban szerzett tapasztalat, autóipari normaismeret, minőségellenőrzésben szerzett gyakorlat, FMEA, PPAP-termékjóváhagyási folyamatok ismerete.)
  • Határozott, rugalmas, felelősségteljes, precíz, ambíciózus személyiség

Előnyök:

  • Számítógépes ismeretek (minimum Office) (+ Sharepoint, valamely vállalatirányítási rendszer ismerete)
  • Német nyelvismeret
  • Targoncavezetői jogosítvány előny + híddaru, munkavédelmi ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit partnerünk nyújt:

  • Akár azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil, válságálló munkahely
  • Kultúrált, modern munkakörülmények
  • Céges buszjáratok, benzintérítés,100%-os bérlettérítés
  • Fejlődési, továbbképzési lehetőség

Érdeklődni és jelentkezni fényképes önéletrajzzal (illetve motivációs levéllel) a  muszakvezeto_szekszard@dologido.hrszoftver.hu emailcímen illetve a 06209673112-es telefonszámon lehetséges.

Kapcsolattartó

Pálfi Anna

Mail Call

06209673112

palfi.anna@viapan.hu