Műszakvezető

Munkavégzés helye

Kecskemét Bács-Kiskun

Termelés

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
2 év

Találd meg új Műszakvezető állásodat Bács-Kiskun megyében!

A mostani piaci helyzetben az élelmiszeripar az egyik olyan ágazat, amely stabil lábakon működik. A megrendelések folyamatosak, a gyártás zökkenőmentes, a munkahelyek biztosak.

Egy ilyen megbízható partnerünkhöz kínálunk most egy vonzó, hosszútávú MŰSZAKVEZETŐ munkalehetőséget.

A munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  •  A termelési terv teljesítése
  • A műszakjába tartozó munkatársak megfelelő helyre irányítása az optimális eredmény elérése érdekében  (kb. 20-25fő/műszak)
  • A minőségügyi előírások betartása és betartatása a termelés folyamán a termelésben résztvevőkkel
  • A tisztaságra és higiéniára vonatkozó előírások betartása, és betartatása a beosztottakkal
  • A gyári gépsorok állapotmegőrzése, illetve meghibásodásuk esetén a szükséges javítások bejelentése a karbantartási csoportnak.
  • A termeléssel, valamint munkavállalókkal kapcsolatos adatok rögzítése az üzemi előírásoknak megfelelően.
  • Jelentések készítése a napi termelési eredményekről, valamint a dolgozók jelenlétéről a termelésvezetőnek az üzemfelelős hiányzása esetén.

A pozícióhoz kapcsolódó elvárások:

  • Középfokú (előny élelmiszeripari és/vagy felsőfokú) végzettség
  • Termelésben szerzett gyakorlat kb.  3-5 év
  • Alapfokú angol nyelvismeret szóban és írásban  (magasabb szint előny)
  • Jó vezetési és kommunikációs képesség, jó problémamegoldó képesség, önállóság
  • Stabil számítógép-használati ismeret  (Office Word Excel)
  • 3 műszak vállalása (kb. 1 év távlatában ez 2 műszakká alakul)

Amit a megbízónk tud nyújtani:

  • Kiszámítható, biztos, hosszútávú munkahelyet, mert az élelmiszeripar jelenleg=stabilitás, fejlődés
  • Nemzetközi, inspiráló hátteret
  • Modern munkakörnyezetet
  • Kihívást jelentő feladatokat, szakmai fejlődési lehetőséget, támogató csapatot
  • Versenyképes alapfizetést és egyéb juttatási csomagot (nettó 20500 Ft étkezési támogatást, elérhető 13. és 14. havi fizetést teljesítmény alapján, utazási támogatást, termékvásárlási kedvezményt)

Amennyiben a fenti lehetőség vonzó lehet az Ön számára, várjuk önéletrajzát a palfi.anna@viapan.hu emailcímre, minden jelentkezésre 3 munkanapon belül visszajelzünk.

Kapcsolattartó

Pálfi Anna

Mail Call

+36209673112

palfi.anna@viapan.hu