Műszaki előkészítő

Munkavégzés helye

Budapest Magyarország

Építés/ingatlan

Minimum végzettség
Technikus
Elvárt tapasztalat
2 év

Építőipari generálkivitelezéssel foglalkozó Partnerünk részére keresünk Műszaki előkészítő pozícióra munkatársat.

Milyen feladatok várnak rád?

  • az építési (helyszíni és irodai) feladatok segítése, mennyiség és költségkalkulációk készítése
  • tervezői költségvetések ellenőrzése, ajánlatok készítése
  • kivitelezési munkák szakmai irányításának segítése
  • az építési kivitelezési és szállítási szerződések feltételeinek ellenőrzése, nyomon-követése
  • építésvezetővel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • minősítő vizsgálatok végzése és ellenőrzése
  • kooperációkon, tárgyalásokon való részvétel
  • ütemtervek, ártükrök készítése
  • egyeztetés a megrendelőkkel
  • anyagkiváltási javaslatok előkészítése
  • esetleges eltérések kimutatása
  • egyéb műszaki adminisztráció

Téged keresünk, ha:

  • szakirányú (legalább középfokú) magasépítő technikus végzettséged van
  • 2-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel, főként generálkivitelezésben
  • MS Officet is jól ismered és ezek közül az Excel és a Word a legjobb barátaid
  • B kategóriás jogosítványod van

Nem feltétel, de előny ha:

  • mérnöki végzettséggel rendelkezel

Amivel meghálálják a munkádat:

  • szakmai fejlődéssel és karriertervek támogatásával
  • hosszú távú és stabil munkahellyel
  • korrekt alapbérrel + félévi és évvégi bónusz rendszerrel (teljesítmény függvényében)
  • céges mobiltelefonnal, laptoppal
  • részese lehetsz nagy volumenű és összetett projekteknek is

Munkavégzés helye: 1095 Budapest

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig 7:30 - 16:00 óráig

Amennyiben úgy érzed, hogy Téged keresünk, akkor várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy küldd el önéletrajzodat a slajcho.adel@viapangroup.com email címre!

Kapcsolattartó

Slajchó Adél

Mail Call

+36203184708

slajcho.adel@viapan.hu