Műanyagipari technológus

Munkavégzés helye

Kaposvár Somogy Magyarország

Egyéb, Technikus/szakmunka, Karbantartó

Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Műanyagipari technológus állásodat Somogy megyében!

Partnercégünk új projektje indulásához keressük gyakorlatias, tapasztalt Műanyagipari technológus kollégát, aki részt vesz a műanyagipari gépek telepítésében és a folyamatok kialakításában.

Partnerünk a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak.

Feladatok:

  • Te feladatod lesz a technológiai idő- és anyagnormák kidolgozása, dokumentálása.

  • Te felelsz majd a gyártási- és kezelési utasítások, valamint egyéb technológiai dokumentumok elkészítéséért és naprakész karbantartásáért.

  • Fontos, hogy ismerd a fröccsöntő gépekhez tartozó robotprogramokat, illetve tudd üzemeltetni a gépeket, szükség esetén megcsináld a programozást.

  • Te felelősséged lesz az új termékek bevezetése, a szerszámpróbák elvégzése, illetve ezek nyomon követése és az ehhez kapcsolódó adminisztráció dokumentálása.

  • Bevonunk az új gépek, gépegységek kiválasztásába, tesztelésébe, beüzemelésébe.

  • A fröccsöntő gépeken dolgozó gépbeállítók szakmai támogatása és az új munkavállalók technológiai oktatása, betanítása a Te feladatod lesz.

  • A gyártási folyamatok ellenőrzéséért Te felelsz majd, és a felmerülő problémák megoldásában is számítunk az aktív közreműködésedre.

  • Amennyiben a gyártásban lévő termékek kapcsán továbbfejlesztés szükséges vagy erre vonatkozóan javaslatod lenne (technológiai hatékonyság javítása, ciklusidők/ selejtszám csökkentése),

  • Minőségi, alkalmazási reklamációk kivizsgálása a Te feladatod lesz.

A csapat:

Az új projektért felelős csapattal fogsz együtt dolgozni a mindennapok során, többek közt a Telephely igazgatóval, Projektmenedzserrel, Üzemvezetővel, Műanyagipari technológussal és a Gépbeállítókkal.

Elvárások:

  • Műanyag fröccsöntés technológiai ismeretekre már szert tettél, abban több éves, senior szintű gyakorlattal rendelkezel.

  • Ha van középfokú műszaki végzettséged (műszaki szakközépiskola).

  • A munka során elengedhetetlen, hogy jól ismerd a műanyag fröccsöntési technológiákat, műszaki anyagokat, műanyag és fröccsszerszámokat (fröccsöntő gépkezelő tanfolyam).

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Office).

  • Lényeges, hogy tudd értelmezni a műszaki rajzokat, illetve legyen gyakorlatod a mérőeszközök használatában.

  • Ha logikus és gyakorlatias gondolkodás jellemez és önállóan el tudod végezni a rád bízott feladatokat pontosan és precízen.

  • Fontos, hogy jól tudjál csapatban dolgozni, hiszen a mindennapi együttműködés jellemzi a munkavégzést.

Előnyt jelent:

  • Wittman Battenfeld gépek ismerete.

  • Ha részt vettél gyártás áttelepítésben.

Ajánlat:

  • Átlag feletti alapbér + havi bónusz.

  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 25.000 Ft + a bér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod.

  • Év végén 13. havi fizetés, ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során.

  • Minden hónap 4. munkanapján fizetés.

  • Munkabérelőleg kérhető 6 hónap munkaviszonyt követően.

  • Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 30 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86%.

  • Minden évben számíthatsz béremelésre

  • Törzsgárda jutalom már 2 év után és ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatunk.

  • Támogatjuk tanulmányaidat: ha képezni szeretnéd magad vagy szívesen fejlődnél, akkor részt vehetsz képzéseken/ tréningeken.

  • Évente 2 alkalommal leállás,

Rugalmas munkaidő beosztásban fogsz dolgozni, ami azt jelenti, hogy alapvetően a munkaidőd 7:45-16:15-ig tart (félóra ebédidő ledolgozással), de ha hamarabb el kell menned vagy ügyintézés miatt csak később tudsz beérni, akkor a vezetőddel egyeztetve erre is van lehetőséged.

Kapcsolattartó

Giczi Kristóf

Mail Call