Méréstechnikus

Munkavégzés helye

Pécs Baranya Magyarország

Beszerzés/logisztika/raktár, Technikus/szakmunka, Termelés

Minimum végzettség
OKJ
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Partnerünk a világ második legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 51 gyártó üzemmel és 3 regionális innovációs központtal rendelkezik.

Az új pécsi gyárban hűtőközeg-továbbító rendszereket gyártanak. Legyél te is a csapat tagja méréstechnikusként!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • A bejövő áruk ellenőrzése az előírt specifikációk alapján

  • Beszállított anyagok ellenőrzése

  • Mérések végzése a sori igények alapján

  • Mérőeszközök, berendezések kalibrálása, minősítése, közreműködés a beszerzésben

  • Késztermékek ellenőrzése, mérése, tesztek elvégzése, jegyzőkönyvezése

  • Alkatrészek előírás szerinti ellenőrzése

  • Érdekelt felekkel való kapcsolattartás

  • Adatkezelés és adatszolgáltatás a megrendelők felé

  • Igény szerint oktatás

  • Audit támogatás

A munkához kapcsolódó elvárások

  • Középfokú műszaki (technikusi) végzettség

  • Mérőeszközök ismerete (pl. tolómérő, optikai mérés alkalmazása)

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat (előnyt jelent a méréstechnikusi tapasztalat)

  • több műszak vállalása

  • Minőségtudatosság

  • Önálló munkavégzés

Amit a megbízónk kínál

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Tiszta, modern, új gépekkel felszerelt üzemcsarnok

  • Munkába járás támogatása

  • Mt. szerinti műszakpótlékok

  • Szabad hétvégék (a munkaidő hétfőtől péntekig tart)

Kapcsolattartó

Pecze Bianka

Mail Call

06 20 326 4358

pecze.bianka@viapan.hu