Marketing specialista

Munkavégzés helye

Budapest Budapest Magyarország

Marketing/média

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Marketing specialista állásodat Budapesten!

Jövőálló vezető energetikai szolgáltató partnerünk részére keresünk Marketing specialista pozícióra munkatársat!

Milyen feladatok várnak?

  • Adatgyűjtés, adatfeldolgozás
  • Keresőrendszerek, hirdetések, weboldalak optimalizálása
  • Célközönség megtalálása
Téged keresünk, ha:

  • Főiskolai végzettséged van
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Digitális marketingben van gyakorlatod

Szuper lenne, ha részt vettél volna:

  • Adatos projektekben
  • Hirdetések kezelésében
  • CRO projektben

és még annál is szuperebb, ha ismersz legalább párat az alábbiakból:

  • Google Ads, Google GTM, Meta Ads, GA4
  • Looker studio vagy egyéb adatvizualizációs eszköz
  • Google Big Query vagy egyéb adattárházi ismeret
  • Salesforce Marketing és Sales Cloud vagy egyéb CRM rendszer
  • Adobe Target vagy egyéb A/B tesztelő szoftver

Nem feltétel, de előny:

  • CMS rendszerek ismerete

Amivel partnerünk meghálálja a munkádat:

  • Részben Home Office lehetőséggel
  • Rugalmas munkaidővel
  • Cafetériával, már a belépés napjától
  • Éves bónusszal
  • Egészségbiztosítással
  • Motiváló munkahelyi légkörrel

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerülete

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajz csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Kapcsolattartó

Gerendás Szabolcs

Mail