Logisztikai minőségellenőr

Munkavégzés helye

Foktő Bács-Kiskun

Adminisztráció/ügyintézés, Beszerzés/logisztika/raktár

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Részmunkaidő

Anyagvizsgálattal és minőségellenőrzéssel foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat részmunkaidőben  logisztikai minőségellenőri pozícióra.

Feladatok:

  • Élelmiszeripari termék logisztikai feladatainak előírásoknak megfelelő koordinálása.
  • Vagonok tisztaságának biztosítása
  • Mintavétel a termékből, igény esetén ellenőrzésre küldése.
  • Folyamat precíz dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jártasság számítógépes irodai alkalmazások (Excel, Word, Outlook) kezelésében
  • Feladatok pontos ütemezése, végrehajtása, önállóság
  • B kat. jogosítvány

Amivel partnerünk vár:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • 6 órás, rugalmas munkaidőbeosztás
  • Régióban versenyképes fizetés, cafeteria
  • Munkába járás térítése

Érdekel a lehetőség? Várjuk önéletrajzod a minőségellenőr@hr.viapan.hu email címre!

Kérdés esetén érdeklődj a06-20/2504684-es telefonszámon, Ildikó kolleganőnk szívesen válaszol !

Kapcsolattartó

Szőlősi Ildikó

Mail Call

0036202504684

szolosi.ildiko@viapan.hu