Logisztikai LEAN mérnök (autóipar)

Munkavégzés helye

Győr Győr-Moson-Sopron Magyarország

Beszerzés/logisztika/raktár, Mérnök/minőségbiztosítás, Termelés

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Logisztikai LEAN mérnök (autóipar) állásodat Győr-Moson-Sopron megyében!

Győri, autóipari szegmensben nemzetközi szinten is kiemelkedő szerepű gyártópartnerünk keresi új LOGISZTIKAI LEAN MÉRNÖK kollegáját!

Junior jelentkezőket is szívesen fogadunk!

Az alábbi feladatokban számítanak az új kollegára:

  • Kaizen workshoppok szervezése 3 termelési területen

  • Kaizen ötletek kielemzése, költség-kalkulációk elkészítése

  • Projektek elindítása, nyomonkövetése, folyamat közben szükséges technikai eszközök beszerzése

  • Projektek lezárása (folyamatok dokumentációjának termelés felé továbbítása)

  • Megtakarítási folyamatok monitorozása, folyamatos frissítése, kontrolling felé riportálása

  • Termelés/logisztika támogatása, optimalizáló javaslatokkal segítése (költségcsökkenő ötletekkel pl. humán erőforrások, hibás folyamatok szempontjából).

  • Globális logisztikai rendszer fejlődésének elősegítése

Az ideális jelölt az alábbi kompetenciákkal bír:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (mérnök)

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (az interjú során tesztelésre kerül!)

  • Minimum 2 éves releváns tapasztalat

  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel, PPT)

  • SAP rendszer ismerete

  • Autóipari minőségügyi szabványok ismerete (IATF, VDA)

  • Magabiztos, határozott, döntésképes, rugalmas személyiség

  • B kategóriás jogosítvány (országon belüli mobilitás lehetséges)

Mit kínál partnerünk a leendő kollegának?

  • Korrekt, senioritásnak, szakmai szintnek megfelelő bérezési struktúra, béren kívüli juttatási elemek

  • Kiszámítható, tervezhető, rugalmas, office time munkarend

  • Bónuszkategóriák

  • Hűségprémium (3/5 éves)

  • Ajánlási bónuszrendszer

  • Lakhatási támogatás

  • Munkába járási támogatás

  • HO opció próbaidőt követően

  • Modern, igényes, kulturált, innovatív munkakörnyezet

  • Karrierlehetőség, szakmai előrelépési opciók

Ha a fenti opció érdekes lehet az Ön számára, kérem küldje el nekem szakmai önéletrajzát a palfi.anna@viapan.hu emailcímre.

Minden jelentkezésre visszajelzünk rövid időn belül!

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Kapcsolattartó

Pálfi Anna

Mail Call