Logisztikai Beszerző

Munkavégzés helye

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Beszerzés/logisztika/raktár

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
3 év
Nyelvismeret
Angol
Szerződés
Teljes munkaidő

Az alábbi feladatokban számítanak rád:

  • A megrendelések teljesítéséhez szükséges anyagok, alkatrészek diszponálása ERP rendszerben
  • A szállítási mennyiségek és határidők figyelemmel kísérése, betartatása ,szükség esetén plusz szállítások megszervezése
  • Szállítások szervezése, nyomon követése, dokumentálása a nyomkövető rendszerben.
  • Biztonsági készletek ismétlődő felülvizsgálata, raktárkészletek folyamatos értékelése, DCO lista napi monitorozása
  • Reklamációk kezelése
  • Kapcsolattartás a stratégiai beszerzéssel és a külső beszállítókkal
  • Belső auditok lefolytatása, azokban való részvétel

Téged várnak, amennyiben rendelkezel az alábbiakkal:

  • Releváns főiskolai/egyetemi diploma
  • 3-4 év hasonló munkakörben és min. egy év autóiparban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete(szóban és írásban)
  • Ügyeleti rendszer vállalása
  • Pontos, rugalmas munkastílus

Amit a Partnercégünk kínál:

  • Vonzó munkabér
  • Juttatási csomag ( cafeteria + 13. havi bér + étkezési +bejárási támogatás )
  • Stabil, biztos háttér , hosszú távú munkalehetőség
  • Egy vidám ,elkötelezett csapat tagja lehetsz.

Ha úgy érzed, belevágnál ebbe a lehetőségbe, jelentkezésed az  expeditor@hr.viapan.hu  e-mail címre várjuk,a kiválasztási folyamattal kapcsolatban kolleganőnk ,Ildikó fog tájékoztatni.

Kérdés estén hívd őt a 06202504684-es telefonszámon!

Kapcsolattartó

Szőlősi Ildikó

Mail Call

06202504684

szolosi.ildiko@viapan.hu