Könyvelő

Munkavégzés helye

Kaposvár Somogy Magyarország

Pénzügy/kontrolling, Számvitel/könyvvizsgálat

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Könyvelő

Családias multi, magyar tulajdonú, de külföldön is több országban jelen levő HR cég kiterjedt irodahálózattal: ez a Viapan Group. Kaposvári irodánkba keresünk kollégát.

A munkakörhöz kapcsolódó legfontosabb feladatok:

  • Analitikus nyilvántartások vezetése,
  • Pénztári kimutatások elkészítése, egyeztetése és könyvelése
  • Vevői és szállítói számlák ellenőrzése és könyvelése,
  • Bevallások elkészítése és beküldése az adóhatóság felé,
  • Főkönyvi számlák rendszeres ellenőrzése,
  • Beszámoló elkészítésében való aktív részvétel,
  • Fedezet kimutatás elkészítésében való részvétel,
  • Adóellenőrzéseken való részvétel,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • A jogszabályoknak megfelelő működés betartatása a társosztályokkal.

Várjuk pályázatodat, ha rendelkezel a következőkkel:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • Számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete,
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Felelősségteljes hozzáállás.

Mit tudunk nyújtani Neked?

  • Megegyezés szerinti fizetést,
  • Jól felszerelt munkahelyi környezet,
  • Stabil céges hátteret,
  • Belső képzéseket, oktatásokat,
  • Szakmai fejlődésre való lehetőséget,
  • Színvonalas, céges rendezvényeken való részvételt.

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzodat, kérdés esetén pedig várom hívásodat a megadott telefonszámon!

Kapcsolattartó

Csonkáné Nagy Zsófia

Mail Call

20/379 0227

csonkane.nagy.zsofia@viapan.hu