Könyvelő

Munkavégzés helye

Gödöllő Pest Magyarország

mérlegképes könyvelő állás, részmunkaidő

Minimum végzettség
OKJ
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Részmunkaidő

Találd meg új Könyvelő állásodat Pest megyében!

A megbízónk műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozik. A cég olyan világmárkáknak dolgozik, mint az Audi, a BMW és a Mercedes-Benz, és számos más iparágban is jelen van. Ebbe a folyamatosan fejlődő közösségbe keresünk Könyvelő munkatársat részmunkaidőben.

Ha úgy érzed, hogy a következő feladatokkal megbirkózol, akkor mindenképpen jelentkezz:

  • Bejövő számlák iktatása, könyvelése
  • Számlák kezelése, hiányzó dokumentumok bekérése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásához kapcsolódó feladatok ellátása
  • Egyéb pénzügyi adminisztratív feladatok elvégzése

Ha a következőket tudod felmutatni, akkor szinte biztos a siker:

  • Szakirányú, minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Word, Excel tudás
  • Önálló, precíz munkavégzés

Nem feltétel, de előny:

  • Angol nyelvtudás

Nem utolsó sorban, ügyfelünk biztosít majd:

  • Hosszútávú, biztos munkahelyet
  • Alapbéren felül: mozgóbért, jelenléti és hűségbónuszt havonta
  • Részmunkaidős foglalkoztatást (heti 20 órában)

Munkavégzés helye: 2117 Isaszeg

Szimpatikus az ajánlat? Akkor várjuk jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kapcsolattartó

Slajchó Adél

Mail