Karbantartó Technikust munkatársat keresünk partnercégünk csapatába

Munkavégzés helye

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Fizikai munka

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
3 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Kecskeméti autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk három műszakos  munkakörbe  Karbantartó technikust

Az új kolléga feladatai:

A folyamatos gyártás biztosítása, javítások, hibaelhárítások, megelőző karbantartások elvégzése

Megfelelő intézkedések alkalmazása programozási, mechanikai, elektromos, pneumatikus, hidraulikus eltérések esetén

Valamennyi eszköz, berendezés megfelelő karbantartása, állapotmegőrzése

A termelési irányelvek, folyamatok betartása az IATF 16949 és 14001-nek megfelelően. A keletkező veszélyes és nem veszélyes hulladékok szelektív gyűjtése és tárolása, a környezetszennyezés megelőzése és az újrahasznosíthatóság érdekében

Gyártósor hatékonyságának fejlesztése

Ideális jelölthöz  tartozó elvárások:

Középfokú műszaki végzettség

Termelő cégnél szerzett minimum 3 éves tapasztalat hasonló munkakörben

MS-Office ismeret

Kommunikációs szintű angolnyelv tudás

Amivel várnak:

Versenyképes alapbér, béren kívüli juttatások (jelenléti, motivációs, karácsonyi bónusz)

Útiköltség térítés: 30 Ft/km, vagy teljes helyi/helyközi bérlettérítés

Cafeteria juttatás

Szervezeten belüli előrelépési /szakmai fejlődési lehetőség

Befogadó, összetartó csapat

Ha a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, akkor Ildikó kolléganőnk várja magyar nyelvű önéletrajzod aTechnikus@hr.viapan.hu mail -címre!

Kapcsolattartó

Szőlősi Ildikó

Mail Call

06202504684

szolosi.ildiko@viapan.hu