Karbantartó technikus (2 műszak)

Munkavégzés helye

Szekszárd Tolna Magyarország

Technikus/szakmunka

Minimum végzettség
Technikus
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

         Karbantartói álláslehetőség Szekszárdon akár pályakezdőknek is! (2 műszak) - modern, kiszámíthatóságot biztosító gyártó partnerünknél!

A leendő kollega fő feladatai:

- Elvégzi a  termelési berendezések javítási és karbantartási munkáit.

- Részt vesz a karbantartási dokumentumok elkészítésében,vezetésében

- Együttműködik részlegen belüli alkatrész rendelés és kezelés tekintetében

- Gondoskodik a folyamatos ismeret átadásról a műszakvezetőknek

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Gépészeti és/vagy elektromos végzettség  (minimum középfok)

- Automatizálási ismeretek, pneumatikus vezérlések ismerete

-  Gyártásban termelésben szerzett tapasztalat,

- Precíz, önálló munkavégzés, tanulékonyság, csapatmunkára való alkalmasság

- Többműszakos munkarend vállalása (kettő műszak)

- Alapszintű számítógépes ismeretek, Office

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Német vagy angol nyelv alapszíntű ismerete

- Műszaki rajz olvasási ismerete

Miért érdemes itt dolgozni?

-    Stabil, hivatalosan bejelentett, hosszútávon kiszámítható munkaviszony.

-    Egyéb juttatások: cafeteria, lojalitási prémium,  bejárási támogatás (100%ban) és  műszakos buszok a végállomástól

-    Hétvégézés nélküli munkavégzés!

-    Továbbképzési lehetőségek, előrelépési lehetőség szervezeten belül

-    Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttér

-    Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör, közösség

-    Dinamikusan fejlődő, modern vállalat

Amennyiben a fenti lehetőség érdekes az Ön számára,  küldje el nekünk jelentkezését/önéletrajzát a  technikus01@hr.viapan.hu emailcímre.

A jelentkezés beérkezése után 1-2 napon belül kolleganőnk felveszi minden jelölttel a kapcsolatot egyeztetés céljából.

Kapcsolattartó

Pálfi Anna

Mail Call

06209673112

palfi.anna@viapan.hu