Karbantartó mérnök

Munkavégzés helye

Nagykőrös Bács-Kiskun Magyarország

Mérnök/minőségbiztosítás

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
3 év
Nyelvismeret
Angol
Szerződés
Teljes munkaidő

Multinacionális hátterű, elektronikai profillal rendelkező stabil nagyvállalati partnerünk számára keresünk új Karbantartó mérnök kollégát

Mik a munkakörhöz tartozó fő feladatok?

  • Karbantartási folyamatok szervezése, megvalósítsa és fenntartása
  • A gyártás támogatása takarékossági intézkedésekkel
  • KPI teljesítménymutatók használata gyártás során
  • A gyártásban felmerülő problémák vizsgálata és megoldások ajánlása
  • Gyártási dokumentáció elkészítése
  • Termelés folyamatos működésének biztosítása
  • Megelőző karbantartások tervezése, ellenőrzése, gépi hibaelhárítás
  • Alkatrészek beszerzésének előkészítése
  • Javító intézkedések előkészítése, bevezetése

Elvárások az ideális jelölt:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamos-, gépész- vagy mechatronikai mérnök).
  • Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Elemző és problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség, és rugalmasság
  • Termelésben, gyártásban, karbantartásban, elektronikai iparban szerzett tapasztalat előny

Amit megbízónk nyújt:

  • Munkaerőpiaci viszonyokhoz mérten korrekt jövedelem
  • Kiemelkedő cafeteria/juttatási csomag
  • Stabil, hosszú távú, kiszámítható munkalehetőség
  • Sokrétű, izgalmas szakmai feladatok, előrelépési lehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés multinacionális környezetben
  • Kulturált, modern munkakörnyezet

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését  küldje el nekünk szakmai önéletrajzát a 05257@hr.viapan.hu  emailcímre.

A jelentkezés beérkezése után pár napon belül minden jelentkezésre visszajelzést adunk.

Kapcsolattartó

Pálfi Anna

Mail Call

+36 20 967 3112

palfi.anna@viapan.hu