Karbantartási csoportvezető

Munkavégzés helye

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Technikus/szakmunka, Karbantartó

Minimum végzettség
Technikus
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

  Kedvező kultúrával és stabil háttérrel rendelkező multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk

   Karbantartási csoportvezető munkatársat.

Feladatok:

  • Biztosítani a folyamatos termelést a folyamatosan aktualizált megelőző karbantartás, emergency plan, kalibrálás segítségével
  • Elhárítani a termelésben felmerülő problémákat(szükség esetén 8D és azok nyomon követése) és ezen hibák megismétlődésének megakadályozása
  • Biztosítani a karbantartási KPI célokat és azokat folyamatosan fejleszteni, kiemelve az állásidőkre, költségcsökkentésre hozott intézkedéseket
  • A beosztott munkatársak irányítása, támogatása, egyedi motiválása (bérsáv, bónusz), munkaidőbeosztás elkészítése, szabadság kiadása, helyettes képzése
  • A következő évre szóló karbantartási költségterv szakmai alapú támogatása
  • Tartalék alkatrész raktár kezelése, ellenőrzése, ajánlatok bekérése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Elektronikus/pneumatikus/mechanikus alkatrészismeret
  • Gyártó cégnél, karbantartásban/műszaki osztályon szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Munkatársak tanításával, irányításával kapcsolatos tapasztalat
  • Jó analizáló, elemző képesség
  • Office programok: Excel/Word/Outlook magabiztos használata ,kiemelkedő IT-s ismeretek
  • Csapatban való együttműködés, határozott magabiztos fellépés
  • Bármely karbantartási irányítási szoftver ismerete

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes bérezés: alapbér+ emelt műszakpótlék +vasárnapi pótlék +havi bónusz+ negyedéves bónusz, majd magasabb, sávos bérezés.
  • Vonzó juttatási csomag (Cafeteria a 4.hónaptól,13.havi fizetés, étkezési támogatás)
  • Stabil ,folyamatosan bővülő munkahely
  • Támogató vállalati környezet
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények

Kapcsolattartó

Szőlősi Ildikó

Mail Call

06202504684

szolosi.ildiko@viapan.hu