IT rendszermérnök

Munkavégzés helye

Nagykőrös Pest

IT

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
3 év

Pest megye déli részén található, elektronikai iparágban kiemelkedő szerepű, (főleg autóipar számára termelő),  multinacionális, stabil működésű innovatív szemléletű partnerünk bővülés miatt várja csapatába új  IT rendszermérnök kollégáját, egy valódi szakmai kihívást és anyagi megbecsülést nyújtó vállalathoz!

A munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (főiskola/egyetem)
  • 5+ év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Jártasság Microsoft technológiák üzemeltetésében (Hyper-V, Windows Server),
  • Alapvető hálózati ismeretek (tűzfalak, VPN technológiák, VLAN, WiFi),
  • Erős (min. stabil  középfokú) angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Eredményorientált szemléletmód, proaktív hozzáállás
  • Nagyfokú tanulási hajlandóság, nyitottság új ismeretekre.

Munkakörhöz tartozó fő elvárások:

  • IT infrastruktúra üzemeltetése (pl. szerverek, hálózat, kliensek),
  • Felhasználók L2 szintű támogatása,
  • Részvétel az infrastrukturális fejlesztések tervezésében.

Előnyök:

  • SQL nyelv ismerete,
  • Linux szerver üzemeltetési tapasztalatok,
  • ITIL, ISO 27001 ismeret,
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat.

Amit megbízónk nyújt a leendő munkatársnak:

  • Korrekt, piaci viszonyokhoz mérten reális jövedelem,
  • Motiváló béren kívüli juttatási rendszer
  • Kiemelkedő összegű utazási költségtámogatás
  • Rugalmas jellegű munkarend

Amennyiben a fenti hirdetés érdekes lehet az Ön számára, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a rendszermernok01@hr.viapan.hu emailcímre, 1-2 napon belül minden jelöltnek visszajelzünk.

Kapcsolattartó

Pálfi Anna

Mail Call

06209673112

palfi.anna@viapan.hu