Húsipari munkatárs

Munkavégzés helye

Szentgyörgyvár Zala Magyarország

Egyéb, Betanított munka, Termelés

Minimum végzettség
Szakmunkás
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Húsipari munkatárs állásodat Zala megyében!

Feladatok:

  • A Balaton Fishfarm & Factory Kft. halfeldolgozó üzemében halfeldogozói tevékenység teljes folyamatának végrehajtása (különböző fajú halak tisztítása, pikkelyezése, darabolása, árumozgatás, eszközök karbantartása stb.),
  • Belső oktatásokon való részvétel, előírások, utasítások követése, szabályok és határidők betartása,
  • Együttműködés a vágótér többi dolgozójával

Munkavégzés helye: Halfeldolgozónk, amely Szentgyörgyváron található, Zalacsány határában, Hévíz és Zalaegerszeg között, a 76-os és 760-as főutak kereszteződésénél.

Elvárások:

  • Legalább szakmunkás végzettség,
  • Legalább 18 éves kor
  • Halfeldolgozói tapasztalat előnyt jelent,
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés,
  • Azonnal munkába állás előnyt jelent,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Munkába járás támogatása,
  • Tanulási, fejlődési, szakmai előrelépési lehetőség a cégen belül,
  • Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
  • bruttó 375 940 - 451 128 Ft/hó

Várjuk jelentkezésed!

Bővebb információkért hívd kollégánkat a +36 20 226 5160-as telefonszámon.

Kapcsolattartó

Takács Dóra

Mail Call