HR tanácsadó - Budapest

Munkavégzés helye

Budapest Magyarország

Humánerőforrás/tanácsadás, HR

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új HR tanácsadó - Budapest állásodat Budapesten!

Mivel foglalkozik egy viapanos Senior HR tanácsadó?

●Kapcsolattartás a jelenlegi ügyfeleinkkel, a régió potenciális partnercégeinek felkutatása, a számukra legmegfelelőbb szolgáltatás értékesítése

●az ügyféligények felmérése, árajánlatok, szerződés-előkészítés

●felméri a partner munkaerőigényét, az adott pozícióhoz szükséges kompetenciákat, tudásszintet,

●feltérképezi az adott pozícióhoz leghatékonyabb toborzási stratégiát és platformot,

●alternatív, kreatív toborzási lehetőségeket kutat fel,

●álláshirdetést ír (ha kell, a marketing segítségével), és közzéteszi azt az általa választott felületeken,

●kezeli a jelentkezéseket - előszűri, interjúztatja és értékeli a jelölteket, mindezt adminisztrálja is a cég átal használt jelöltkezelő szoftverben,

●menedzseli a candidate journey-t a munkába állásig,

●hozzájárul a közvetítési folyamataink fejlesztéséhez.

Az ideális jelöltünk ezekkel rendelkezik:

●felsőfokú végzettség - HR területen

●MS Office, és Google Drive ismeretek (főleg Excel, Outlook)

●hasonló feladatokban szerzett 4-5 éves tapasztalat

●Hireify vagy más ATS ismerete előny

●kiváló kommunikáció

●képesség a rendszerben való gondolkodásra

●pontos adminisztráció

●B kategóriás jogosítvány

Amit ezért cserébe hazavihetsz magaddal minden hónapban:

●megegyezés szerinti alapbér

●sikeres közvetítés és értékesítés esetén százalék alapú jutalék

●céges rendezvények és képzések évente többször, ahol a tanulás és a szórakozás is fókuszba kerül

●Budapest egyik legszebb irodájában dolgozol majd

Munkavégzésedhez természetesen minden eszközt biztosítunk: laptop, telefon, modern iroda - valamint szükség esetén a gépkocsid futását is térítjük. Sőt, mivel az egyik HR tanácsadó kolléga jó beszerzőt talált nekünk, már a kávéfőzőnkre sem lehet panasz.

Szeretnél viapanos lenni? Akkor jelentkezz önéletrajzzal a Jelentkeztem gombra kattintva!

Kapcsolattartó

Gerendás Szabolcs

Mail