HR adminisztrációs referens

Munkavégzés helye

Pécs Baranya Magyarország

Adminisztráció/ügyintézés, Humánerőforrás/tanácsadás

Minimum végzettség
Középiskola
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

A világ egyik legnagyobb nem állami tulajdonú áram- és gáztársaságához keresünk új kollégát, HR adminisztrációs referens pozícióba. Megbízónk Európa több országában jelen van, és tölt be meghatározó szerepet az energiapiacon és az innovatív energetikai megoldások területén. Közel két és félmillió ügyfelet lát el villamos energiával, valamint több tízezer kis-, közepes és nagyvállalatot árammal és földgázzal a versenypiacon.

A leendő kolléga feladatai:

  • a pécsi telephely beléptetési folyamatainak működtetése (pl. munkaszerződések írása, munkába lépés előtti és időszakos foglalkozás egészségügyi vizsgálat intézése, munkaköri leírások elkészítése)

  • munkaviszonnyal összefüggő változások lekövetése (pl. munkaszerződés módosítások elkészítése, HR rendszerben történő adatrögzítés)

  • munkaviszony megszüntetéssel kapcsolatos teljeskörű ügyintézés (felmondások, megállapodások elkészítése, járandóságok megállapítása, adatszolgáltatások, leszámoltatás)

  • törzsadatok naprakészen tartása, változások kezelése a HR rendszerekben

  • szabadságok, pótszabadságok megállapítása, nyilvántartás vezetése

  • munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiállítása

  • rendszeres és ad-hoc adatszolgáltatás

  • munkába járással kapcsolatos teljeskörű ügyintézés

  • együttműködés a HR szervezet szereplőivel a kialakított folyamatok mentén

Milyen esetben jelentkezzen?

  • Ha van már minimum 1 éves tapasztalata hasonló feladatokban,

  • rendelkezik legalább középfokú végzettséggel, előny a HR / gazdasági szakirány

  • képben van a munkajogi vonatkozású témákban,

  • előny ha dolgozott már SAP rendszerben..

Munkavégzés helye

  • Pécs

Amit ajánlunk:

  • nemzetközi cég

  • modern irodai körülmények

  • stabil vállalati háttér

  • határozott idejű munkaszerződés 2023.01.31-ig

  • heti 40 órás munkavégzés

  • cafeteria a munkába állás első napjától

  • motivációs juttatás

Az önéletrajzokat a 48573b2b@viapan.hr.hu e-mail címre várom. A jelentkezést követően mindenkinek visszajelzek a részletekkel és a kiválasztási folyamat fejleményeivel kapcsolatban.

Kapcsolattartó

Kovács Andor

Mail Call

06204839824

kovacs.andor@viapan.hu