Halhentes, hentes

Munkavégzés helye

Szentgyörgyvár Zala Magyarország

Egyéb, Betanított munka, Termelés

Minimum végzettség
Szakmunkás
Elvárt tapasztalat
Pályakezdő
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Halhentes, hentes állásodat Zala megyében!

Ha szakmunkás végzettséged van (nem kell hentesnek lenned), akkor most kipróbálhatod magad hentes/halhentes pozícióban.

Feladataid a következők lesznek:

·halfeldolgozói tevékenység teljes folyamatának végrehajtása (különböző fajú halak tisztítása, pikkelyezése, darabolása, árumozgatás, eszközök karbantartása stb.),

·belső oktatásokon való részvétel, előírások, utasítások követése, szabályok és határidők betartása,

·együttműködés a vágótér többi dolgozójával.

Te vagy a mi emberünk, ha

·legalább szakmunkás végzettséggel rendelkezel,

·halfeldolgozói tapasztalat előnyt jelent,

·felelősségteljesen, precízen végzed a munkádat,

·nyitott vagy a tanulásra.

Egy lépéssel a többiek előtt jársz, ha

·azonnal munkába tudsz állni,

·van hasonló területen szerzett tapasztalatod.

Amit kínálunk:

·határozatlan idejű munkaszerződés,

·tapasztalatod alapján a kereseted ebben a bérsávban fog mozogni: nettó 180.000-240.000 Ft/hó, a munkában elért teljesítményed szerint a béred növekedhet,

·munkába járás támogatása,

·tanulási, fejlődési, szakmai előrelépési lehetőség a cégen belül,

·kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség.

Várjuk jelentkezésed!

Bővebb információkért hívd kollégánkat a +36 20 234 6818-as telefonszámon.

Kapcsolattartó

Nyirádi Marcell

Mail Call

06202346818

nyiradi.marcell@viapan.hu