Gyártástervező (angol nyelvtudással)

Munkavégzés helye

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Termelés

Minimum végzettség
Egyetemi B.Sc.
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

A mostani piaci helyzetben az élelmiszeripar az egyik olyan ágazat, amely stabil lábakon működik.

A megrendelések folyamatosak, a gyártás zökkenőmentes, a munkahelyek biztosak.

Egy ilyen partnerünkhöz kínálunk most Önnek GYÁRTÁSTERVEZŐ  (angol nyelvtudással) lehetőséget.

A gyártástervező munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • Rövid (heti) és hosszú (havi, éves) távú gyártási terv készítése a rendelkezésre álló erőforrások és kapacitások figyelembevételével
  • A tervezés során aktív kapcsolattartás az érintett társosztályokkal: Beszerzés (rendelkezésre álló alap-/csomagolóanyagok) és Termelés (kapacitás)
  • Késztermékek biztonsági készlet meglétének biztosítása, ellenőrzése, szükséges esetén javaslattétel az optimális készletszint elérése érdekében
  • Gyártási kapacitás nyomon követese, ehhez kapcsolódóan a tervezési folyamat folyamatos felülvizsgálata és igazítása
  • Az elkészült gyártási előrejelzések integrálása a vállalatirányítási rendszerbe
  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel, valamint azok megjelenítése a termelési tervben, a kapcsolódó releváns információkkal együtt
  • Kapcsolattartás a német értékesítési irodával a vevői igények minél pontosabb kiszolgálása érdekében
  • Hosszú távú terv prezentálása a havi vezetőségi egyeztetés során
  • Havi KPI riportok, kimutatása elkészítésében való aktív részévétel
  • Javaslattétel a termelés tervezési folyamatok lehetséges optimalizációjához kapcsolódóan

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (pl. logisztika szakirány)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban, és írásban)
  • Excel magas szintű használata, napi szinten elvárt lesz a munkakörben!
  • Gyártástervezésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat

Mit nyújt a cég leendő kollegájának?

  • Kiszámítható, biztos munkahelyet, mert az élelmiszeripar jelenleg=stabilitás, fejlődés
  • Nemzetközi hátteret, innovatív közeget
  • Modern, családias munkakörnyezetet
  • Kihívást jelentő feladatokat, szakmai fejlődési lehetőséget, támogató csapatot
  • Versenyképes alapfizetést és egyéb juttatási csomagot (nettó 20500 Ft étkezési támogatást, elérhető 13. és 14. havi fizetést teljesítmény alapján, utazási támogatást, termékvásárlási kedvezményt)

Kapcsolattartó

Szőlősi Ildikó

Mail Call

06202504684

szolosi.ildiko@viapan.hu