Gépmester segéd

Munkavégzés helye

Kecskemét Bács-Kiskun Magyarország

Fizikai munka, Betanított munka, Technikus/szakmunka

Minimum végzettség
Technikus
Elvárt tapasztalat
2 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Találd meg új Gépmester segéd állásodat Bács-Kiskun megyében!

Pályakezdő vagy műszaki érdeklődéssel? Tanulj szakmát korrekt fizetés mellett egy svájci tulajdonú stabil cégnél!

Találd meg a helyed a munkaerőpiacon!

Ezek a feladatok várnak Rád:

-Szakember utasításait követve gyártógépek kezelésének elsajátítása.

-Javítási munkálatok utasítások alapján.

Kellő szorgalommal gépmester is válhat belőled! A lehetőség benned van!

Rád gondoltuk,ha

  • Erős műszaki érdeklődéssel rendelkezel,előny,ha a végzettséged is ilyen jellegű.
  • 3/3-as (12órás) munkarendet vállalod.
  • Motivált vagy a tanulásra,fejlődésre.

Amire számíthatsz:

  • Motiváló alapbér, túlóra kifizetése pótdíjjal.
  • Bejárás támogatása.
  • Tervezhető,kiszámítható munkarend.
  • Befogadó,jó hangulatú csapat.

Ha érdekel a lehetőség,várom az önéletrajzodat!őség,várom az önéletrajzodat!

Kapcsolattartó

Szőlősi Ildikó

Mail Call