Gépkocsivezető (belföld, nemzetközi, hűtős)

Munkavégzés helye

Kecskemét Más megye Magyarország

Beszerzés/logisztika/raktár

Minimum végzettség
8 általános
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

A munkakörhöz tartozó fő feladatkörök:

  • Az összekészített áruk gépkocsira való fel- és lerakodása (békázással pakolás esetenként előfordulhat)
  • 3 féle kategóriában vonalak teljesítése: fix belföldi túrák, száraz és hűtős nemzetközi fuvarok (külföld fő desztinációk: Lengyelország, Olaszország, Németország, Franciaország, Svédország). Unióztatás nincs!
  • Belföldi fuvarozási okmányok kezelése, adminisztrálása

A munkakörhöz tartozó lényeges elvárások:

C és E kategóriás jogosítvány alapfeltétel!

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • GKI, PÁV vizsga megléte
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Előnyök: nyelvtudás

Amit mindezért partnerünk kínál:

  • Kiszámítható, tervezhető, határozatlan idejű, hosszútávú munkaviszony, válságálló működési háttér
  • Akár azonnali kezdési lehetőség
  • Szabad hétvégék (belföldi. hűtős fuvar esetén mindig), nemzetközi esetén is 2 hétvége szabad
  • Korrekt és fejleszthető bérstruktúra  (kategóriánként eltérő, motiváló rendszerben)
  • Támogató, nyitott, jó hangulatú munkahelyi kollektíva
  • Biztonságos munkakörülmények  -  modern, fiatal járműpark (Scania, Schwarzmüller), saját szervíztelep és üzemanyagkút
Amennyiben érdekelné a fenti lehetőség, küldje el nekünk önéletrajzát a  06261@hr.viapan.hu  emailcímre és kollegánk rövidesen felveszi Önnel a kapcsolatot a munkakörről való egyeztetés kapcsán.

Kapcsolattartó

Pálfi Anna

Mail Call

06209673112

palfi.anna@viapan.hu