Gépkarbantartó/géplakatos

Munkavégzés helye

Szekszárd Tolna Magyarország

Technikus/szakmunka

Minimum végzettség
Szakmunkás
Elvárt tapasztalat
1 év
Szerződés
Teljes munkaidő

Gépkarbantartásra várunk Szekszárdra!

Gépkarbantartó/ géplakatos

munkakör vár rád egy stabil, nemzetközi hátterű termelő vállalatnál!

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Az előírásoknak megfelelően elvégzed a gépek karbantartási munkáit (hidraulikus, pneumatikus szerelések végzése).
  • Kitöltöd és vezeted a karbantartási dokumentumokat

  • Folyamatosan tájékoztatod az érintett részlegeket és munkatársakat a gépek állapotáról

    Aktívan támogatod az optimalizálási folyamatokat gépészeti oldalról

  • Együttműködsz az alkatrész rendelés-, és kezelés folyamatában

Részedről az alábbiakra van szükségünk:

  • Középfokú műszaki végzettség gépészeti területen  (pl. géplakatos, mechanikus, pneumatikus)
  • Legalább 1 éves gépkarbantartói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ne ess zavarba, ha meghibásodik egy gép, szóval az önállóság és jó problémamegoldó készség elengedhetetlen
  • Az együttműködő készségről se feledkezzünk meg, hiszen kapcsolatot kell tartanod és együtt kell dolgoznod a legtöbb társosztállyal
  • Előnyként értékeljük ha beszélsz németül
  • Többműszakos munkarendet tudd vállalni

Mit kapsz munkádért cserébe?

  • Lesz egy korrekt fizetésű, biztos állásod, így nem kell a bevételed miatt aggódnod a mindennapokban

  • Olyan munkakörben és munkahelyen fogsz dolgozni, ahol sokrétű szakmai tapasztalatot szerezhetsz

  • Ezeket a tapasztalatokat cégen belül is tudod kamatoztatni: fejlődésedet és szorgalmadat támogatják

  • Ezen a területen nem elhanyagolható, hogy tiszta és rendezett munkakörnyezetben fogsz dolgozni

  • Céges busszal tudsz a pályaudvarról a munkahelyre jutni, így gyorsabban, kényelmesebben beérsz!

  • Ha nem Szekszárdról jársz be dolgozni, ne aggódj, a tömegközlekedésed 100%-át térítjük

  • Összetartó, támogató munkahelyi közösség vár!

Most már csak egy jelentkezés szükséges ha csatlakozni szeretnél!!

A jelentkezés beérkezése után rövid időn belül felvesszük veled a kapcsolatot egyeztetés céljából!

Küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

05712@dologido.hrszoftver.hu

Kapcsolattartó

Pálfi Anna

Mail Call

+36 20 9673112

palfi.anna@viapan.hu